Site Rengi

TEKNE ÜSTÜ PLEKSİ KABİN

965
1500 TL 1000-1300 TL
İndirimli
TEKNE ÜSTÜ PLEKSİ KABİN

Pleksi mika duşa kabin

Pleksi mika duşa kabin camları iki çeşittir. Bunlar hem renkli hem de isteğe bağlı olarak renksiz olmaktadır. Pleksi mika duşa kabin camları plastikten üretilmektedir. İmalat yapımında kullanılan renk gri olmaktadır. Kalınlığı ise ortalama 2mm kadardır. Sıcağa dayanıklı bir yapıya sahiptir. 90 derece sıcağa kadar dayanabilir. Pleksinin bilinen avantajlarından birisi çok dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Dayanıklı olması sebebi ile çok fazla tercih edilir. Pleksi mika duşa kabinlerin birçok çeşit modeli ve deseni mevcuttur. Bunlar; yunus, gold, kristal, dalmaçya, zeytin dalı ve damla desenleridir. Pleksi mika duşa kabinler ölçüye göre de yapılabilir. Banyonuzu müsait olduğu yere bakarak ölçüsünü alıp istediğiniz türde yaptırabilirsiniz. Kare, oval, dikdörtgen ve düz modelleri bulunur. Duşa kabin malzemelerinin mutlaka kaliteli olması gerekir. Kalitesiz pleksi mika duşa kabinlerin hiçbir işe yaramayacağınız belirtmek isteriz.

Pleksi mika duşa kabinlerin bir çok çeşit profil renkleri de vardır. Bunlar; krom, parlak krom, mat krom ve beyazdır. Pleksi mika duşa kabinlerin fiyatı duşa kabinin deseni ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Pleksi duşa kabinlerin ortalama fiyatı ise 500-2500 TL arasında olur. Pleksi mika duşa kabin tercihinde camın mutlaka kalınlığının en az 2mm olmasına dikkat edin. Kaliteli malzemelerden üretilen pleksi mika duşa kabinleri uzun ömürlü kullanmanız mümkündür. Aksi halde kullanım ömrü çok kısa olur ve kolay bir şekilde pleksi mika duşa kabin zarar görebilir.

Ürün Özellikleri
  • MİKA CAM ÖZELLİĞİ KULLANILMAKTADIR..
  • CAM KALINLIĞI 2.2 MM ‘ DİR.
  • STANDART KABİN BOYU 1.80 ‘ DİR.
  • PROFESYONEL MONTAJ EKİBİMİZLE YERİNDE MONTAJ İMKANI.
  • ANTİBAKTERİYEL DUŞAKABİN SLİKONU.
  • AKRİLİK DUŞ TEKNESİ DARBEYE DAYANIKLI.
  • SU MEYİLİ SAYESİNDE ZEMİNİNİZE BAĞILI OLMAKSIZIN SU TAHLİYE ÖZELİĞİ.
Ürün Görselleri

Resimler temsilidir banyonuza özel istediğiniz ölçü,istediğiniz model duşakabin imalatı yapmaktayız. Bizlere banyonuzun resmini atarak banyonuza özel duşakabin seçenekleri almayı ihmal etmeyin.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Pleski cam özeliği nedir ?

Işık geçirgenliği yüksek ve darbelere karşı dayanıkdır. Pleksiglas‘ın ışık geçirgenliği cama oranla %92’dir. Darbelere karşı dayanıklılığı ise camda 6 kat daha fazladır. Keskin kenarlı değildir.

Alüminyum Duşakabin profil özelliği

Duşakabin sistemleri, günümüzde birçok banyoda kullanılıyor. Şık ve dayanıklı olması, aynı zamanda uygulandıkları yerlerde su sızıntısı yapmamaları nedeniyle, bu sistemler tercih ediliyor.

Duşakabin fiyatı hakkında

MİKA DUŞAKABİN+ DUŞTEKNESİ DAHİL 1000-1400 TL FİYATI ARASI

CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL 1200-1900 TL FİYATI ARASI

BOY MENTEŞELİ CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL FİYATI 1600-2900 TL ARASI


TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 500-800 TL ARASI

TEKNESİZ CAM DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 800-1200 TL ARASI

Ürünle İlgili Kampanyalar
Fiyat Bilgisi hakkında

Ürünlerimiz ölçü ebatlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Sizlere daha iyi fiyat ve bilgi verebilmemiz adına aşağıda belirttiğimiz firma adresine whatsapp veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu
[contact-form-7 id="108" title="Sipariş"]