Site Rengi

Siyah Profilli Siyah Cam Desenli Duşakabin

3.153
3000tl 1200TL-2500TL
İndirimli Ürün
Siyah Profilli Siyah Cam Desenli Duşakabin

Siyah Profilli Duşa kabin

Modern ve şık bir duşa kabin istiyorsanız siyah duşa kabini tercih edebilirsiniz.  Siyah çizgili duşa kabinlerin birçok modeli ve görünümü bulunmaktadır.  Bu sizin isteğiniz ve tarzınıza göre değişiklik göstermektedir siyah duşa kabin modelleri birçok çeşittir. Siyah profilli duşa kabinlerin kare, oval, sürgülü ve köşe olmak üzere 4çeşidi vardır.  Bu modelleri tercih ederken banyonuzun genişliği büyük önem taşımaktadır. Siyah duşa kabin adeta banyonun havasını değiştirir ve içeriye modern bir görünüm katar.  Sizde banyonuzun şık ve modern bir görünümlü olmasını istiyorsanız siyah duşa kabinleri gönül rahatlığı ila tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda siyah desenli duşa kabinlerde mevcuttur. Bunlarda çok hoş ve ortamı güzelleştiren modellerdir.

Firmamızda birçok çeşit siyah desenli ve profilli duşa kabinler mevcuttur.  Firmamız 5mm tamperli cam kullanmakta ve kalitesini her zaman ön plana çıkarmaktadır.  Ürünlerimize her zaman garanti veriyoruz.  Firmamızdan aynı zamanda parça teminlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti kapsamında firmamız sizlere ücretsiz hizmet verecektir. Siyah profilli duşa kabin tercihleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • 4mm-5mm Tamperli cam seçenekleri.
  • Paslanma garantili profil seçeneği
  • 50 Adet cam deseni seçeneği
  • Antibakteriyel Duşakabin Slikonu
  • Profesyonel Montaj Ekibi
  • Türkiye’nin 81 iline kargo imkanı.
  • Desen garantisi
  • Akrilik darbe karşı garantili duş teknesi
  • Meyilli duş teknesi sayesinde zemininize bağılı olmaksızın kendiliğinden giderlidir.
Ürün Görselleri

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Temperli duşakabin (Temperlenmiş Cam) Nedir?

Bir diğer adı güçlendirilmiş cam ya da güvenlik camı olan bu cam çeşitleri, normal camlara kıyasla kırılmaya daha fazla dayanıklıdır. Normal camlar kırılma sonrası keskin parçacıklara ayrılıp yaralanmalara neden olabilir. Temperli camlar ise kırıldıklarında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılırlar. Bundan dolayı yaralanma riski en aza indirgenmiş olur. Temperli camlar, eşit kalınlıktaki normal camlara göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklıdır. Isıya dayanıklılığı da normal camlara göre daha fazladır.

Paslanmaz duşakabin profili hakkında

Paslanmaz özelliğe sahip olan çeliklere paslanmaz profil adı verilir. Çelik ve krom alaşımları ile elde edilen paslanmaz profiller çeliğin şekil verilerek kullanılabilmesine olanak tanır. Çeliğin şekil verilmiş hali çoğu sektörde direkt olarak kullanılabildiği için büyük bir kolaylık sağlar.

Tamper cam kalınlık bilgileri

4MM Cam Duşakabin fiyatları 
5MM Cam Duşakabin fiyatları
6MM Cam Duşakabin fiyatları

Duşakabin fiyatı hakkında


MİKA DUŞAKABİN+ DUŞTEKNESİ DAHİL 1000-1400 TL FİYATI ARASI

CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL 1200-1900 TL FİYATI ARASI

BOY MENTEŞELİ CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL FİYATI 1600-2900 TL ARASI


TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 500-800 TL ARASI

TEKNESİZ CAM DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 800-1200 TL ARASI

Ürünle İlgili Kampanyalar
Fiyat Bilgisi hakkında;

Ürünlerimiz ölçü ebatlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Sizlere daha iyi fiyat ve bilgi verebilmemiz adına aşağıda belirttiğimiz firma adresine whatsapp veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu
[contact-form-7 id="108" title="Sipariş"]