Site Rengi

Sıkça Sorulan Sorular

Hakkımızda


Firmamızın Avrupa yakasında bulunan her bölgeye hizmet verme kapasitesi bulunmaktadır.  uzun senelerdir sizlere hizmet sunmakta ve sunmaya da devam ediyoruz. Bizim için öncelik müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğudur. Bu sebeple malzemelerimizi her zaman kaliteli kullanmaktayız. Firmamız Avrupa yakasında bulunan bütün semtlere ücretsiz hizmet imkânı tanır. Bizlere dilediğiniz saat ve günde ulaşmanız mümkündür. Bizi aradığınızda firmamızda çalışan elemanlar adresinize kısa zaman içerisinde gelecekler ve öncelikle keşif işlemini gerçekleştireceklerdir. Dilediğini hizmeti anında almanız mümkündür. Firmamızda duşa kabin ve sineklik yedek parçası,  duşa kabin sineklik tekerleği,  duşa kabin camı, banyo duşa kabin, çeşitli duşa kabin modelleri, cam duşa kabin, siyah duşa kabin,  teknesiz duşa kabin, pileli sineklik, akordeon sineklik menteşeli sineklik, kedi sinekliği bulunmaktadır.  Bütün ürünlerimiz stoklarımızda her zaman mevcut halde bulunmaktadır.  Firmamız bütün ürünlerinin arkasındadır ve 2 yıl ürünlere garanti vermektedir. Bilgi birikimlerimiz ve yılların verdiği tecrübe ile hızla büyümekteyiz.  Bizi aradığınızda firmamızda bulunan ekiplerimiz en geç yarım saat içericisine adresinize gelecek ve keşif işlemlerine başlayacaklardır.  Daha sonra ölçüleri alındıktan sonra sineklik ve duşa kabinleriniz kaliteli bir şekilde hazırlanır. Daha sonra size verilen gün içerisinde ekiplerimiz adresinize gelir ve montajlama işlemlerini gerçekleştirilir. Montajlama işlemleri ve keşif işlemleri firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  Her zaman müşterilerimize karşı dürüst olup, dürüst ve titiz bir çalışma prensibini benimsemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimize verdiğimiz taahhütleri yerine getirmekten mutluluk duymaktayız. Bunun için firma olarak çalışma sağlamaktayız. Her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme çabası içerisindeyiz.  Firmamız Avrupa yakasının en ücra köşelerine bile hızlı hizmet vermektedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Sineklik ve duşa kabin hakkında bilgi almak için bizimle cep telefonu numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş yapacak ve işlerinizi halledeceğiz.  Bizimle kalitenin farkını yaşamak için bize ulaşın
 
Sineklik bir evin olmazsa olmazıdır. Özellikle yaz aylarında mutlaka lazım olmaktadır. Firmamızda birçok çeşit sineklik mevcuttur. Dilediğiniz model ve pencerelerinize uygun sineklikleri tercih edebilirsiniz. Malzemelerimiz her zaman en üst kalitede olmaktadır. Sineklikleriniz için yedek parçaya ihtiyacınız var ise firmamızda sinekliklerin yedek parçaları da mevcuttur. Kaliteli malzeme üretmek ve kalitenin devamlılığını sağlamak bizim işimizdir.  Her zaman müşterilerimizin işine kıymet vermekte ve buna göre hareket edip çalışma sağlamaktayız. Güçlü alt yapımızdan hiçbir zaman ödün vermiyoruz ve kalitemizi her zaman müşterilerimize gösteriyoruz. Bu sebeple birçok referanslarımız mevcuttur. Sineklik tekerlekleri de firmamızda her zaman bulunur.  En fazla tercih edilen sinekliklerimiz ise akordeon sinekliklerdir. Bunlar sürgülü bir şekilde açılmaktadırlar. Firmamız sineklikleri kaliteli bir şekilde yapmakta ve sizlere tam 2 sene garanti vermektedir. İki sene boyunca sinekliklerinizde herhangi bir problem meydana gelir ise bizimle iletişime geçebilirsiniz ve hizmetimizden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sinekliklerimiz kaliteli olduğu kadar bütçenizi sarsmayacak cinstendir. Çünkü bizim için en önemlisi müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu sebeple hem uygun hem de kaliteli olmasına özen göstermekteyiz. Sizde sineklik yaptırmak için hem kaliteli hem de uygun bir firma arıyorsanız, tamda aradığınız yerdesiniz. İşlerini en iyi şekilde yapan elemanlarımız sizlere en iyi hizmeti sunmak için büyük çabalar sarf edeceklerdir. Sineklik arayışında bizi tercih edebilir firmamızdan faydalanabilirsiniz.  Bütün sineklik çeşitlerimiz stoklarımızda mevcuttur ve aynı zamanda iki sene garantimiz bulunur.
 
Firmamızda sadece sineklik değil duşa kabinde bulunmaktadır. duşa kabinler banyonun modern ve hoş görünmesini sağlayan banyo aksesuarlarıdır diyebiliriz. Birçok çeşit duşa kabin firmamızda bulunmaktadır.  Firmamızda; duşa kabin camı,  banyo duşa kabin, cam duşa kabin,  siyah duşa kabin, teknesiz duşa kabin, bulunmaktadır. Duşa kabin tercihlerinizde bizi arayabilirsiniz. Firmamıza ulaşım sağladığınızda firmamız sizlere saat ve gün verecektir. Daha sonra firmamızda çalışan ekiplerimiz verdiğiniz adrese gelerek keşif işlemini yapıp ölçü alacaklardır. Daha sonra ise kaliteli bir şekilde duşa kabin üretimine başlamaktayız. Malzemelerimiz çok kaliteli ve dayanıklıdır duşa kabin camları 5mm olmaktadır. Biliyorsunuz ki birçok duşa kabin camlarında patlama meydana gelir ve camlar kırılır. Biz camlarımızı kaliteli bir şekilde tasarlamaktayız. Bu sebeple kolay kolay duşa kabin camlarında patlama meydana gelmez.  Firmamız, İstanbul Avrupa yakasında bulunan bütün semtlere hizmet vermektedir. Hizmetimiz her zaman üst seviyede olmaktadır. Firmamız bu sektörde sunduğu geniş ve kaliteli hizmetler ile bilinmektedir. Uzun senelerdir bu sektörde yer almanın mutluğunu yaşamaktayız. Sizlere hizmet sunmaktan mutluluk ve onur duyduğumuzu belirmek istiyoruz.  Büyüyüp gelişmemizin ve bu sektörde yer edinmemizin sebebi müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve kaliteli malzemelerden duşa kabin ve sineklik yapmaktır. Kalite her zaman bizim için ön plandadır. Bizler haftanın yedi günü ulaşım sağlamanız mümkündür. Güçlü ve dinamik ekibimiz kısa zaman içerisinde beklediğiniz hizmeti size sunacaktır. Duşa kabin stoklarımız her zaman mevcuttur ve sizlere 2 sene garanti vermekteyiz.  En kaliteli duşa kabin ve sineklikleri uygun fiyata almak için bizimle mutlaka iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sizlere her konuda yardımcı olacağımıza ve sizlerin memnuniyetinizi kazanacağımızdan şüpheniz olmasın.

Temperli duşakabin (Temperlenmiş Cam) Nedir?

Bir diğer adı güçlendirilmiş cam ya da güvenlik camı olan bu cam çeşitleri, normal camlara kıyasla kırılmaya daha fazla dayanıklıdır. Normal camlar kırılma sonrası keskin parçacıklara ayrılıp yaralanmalara neden olabilir. Temperli camlar ise kırıldıklarında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılırlar. Bundan dolayı yaralanma riski en aza indirgenmiş olur. Temperli camlar, eşit kalınlıktaki normal camlara göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklıdır. Isıya dayanıklılığı da normal camlara göre daha fazladır.

Paslanmaz duşakabin profili hakkında

Paslanmaz özelliğe sahip olan çeliklere paslanmaz profil adı verilir. Çelik ve krom alaşımları ile elde edilen paslanmaz profiller çeliğin şekil verilerek kullanılabilmesine olanak tanır. Çeliğin şekil verilmiş hali çoğu sektörde direkt olarak kullanılabildiği için büyük bir kolaylık sağlar.

Tamper cam kalınlık bilgileri

4MM Cam Duşakabin fiyatları 
5MM Cam Duşakabin fiyatları
6MM Cam Duşakabin fiyatları

Duşakabin fiyatı hakkında

MİKA DUŞAKABİN+ DUŞTEKNESİ DAHİL 1000-1400 TL FİYATI ARASI

CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL 1200-1900 TL FİYATI ARASI

BOY MENTEŞELİ CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL FİYATI 1600-2900 TL ARASI


TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 500-800 TL ARASI

TEKNESİZ CAM DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 800-1200 TL ARASI

Duşa kabin


Duşa kabin, banyoda duş esnasında etrafın su olmasını önleyen aynı zamanda dekoratif amaç ile kullanılan banyoya modern bir görüntü katan malzemedir. Günümüzde duşa kabin artık her yerde tercih edilir ve rahatlıkla kullanılır. Birçok çeşit duşa kabin çeşidi ve modeli bulunur. Siz isteğinize ve zevkinize göre bunları ayarlayabilirsiniz. Duşa kabinlerin cam türü, camın kaç cm olduğu, kapısının nasıl olacağı büyük önem taşımaktadır. Bu malzemelerin mutlaka kaliteli olması gerekmektedir.  Birçok çeşit model ve rengi olduğu için tercih ederken banyonuzun yapısını ön planda tutmalısınız. Eğer geniş yapılı bir banyonuz var ise duşa kabin tercih ederken büyük ve modern görünümlü duşa kabinleri tercih edebilirsiniz. Bu duşa kabinlerin birçok teferruatı vardır ve herkes tarafından beğenilerek kullanılır.
Duşa kabin seçiminde renk seçeneği de önemlidir. Şeffaf olan duşa kabinler bulunduğu gibi desenli duşa kabinlerde mevcuttur.  Bunun nasıl olacağını belirlemek için banyonuzda bulunan renklerin hâkimine dikkat edip duşa kabini ona göre tercih edebilirsiniz. Böylelikle her şey uyumlu olacak ve ortaya muhteşem bir görüntü çıkacaktır.

Duşakabin fiyatı Duşa kabin Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Banyoda bulunan her eşya ve malzemenin birbiri ile orantılı olması gerekir. Dekorasyon banyo için çok önemlidir. Duşa kabin almak istiyorsunuz ve nelere dikkat edeceğiniz hakkında henüz bir bilginiz yok mu? Şimdi sizlere duşa kabin alırken nelere dikkat edilmelidir konusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İşte duşa kabin alırken dikkat edilmesi gerekenler
·        Duşa kabin alırken mutlaka banyonuzun konumunu göz önünde bulundurmalısınız. Küçük yapılı bir banyonuz var ise katlanabilir ufak duşa kabinleri tercih edebilirsiniz. Büyük yapıya sahip banyonuz mevcut ise duşa kabininizi geniş tercih edebilirsiniz.
·        Banyonuza duşa kabin yaptıracağınız zaman dikkat edilmeli gereken malzemelerin kaliteli olup olmalıdır. Eğer kaliteli ve sağlıklı bir duşa kabin istiyorsanız o zaman duşa kabin malzemelerinin kalitesine de göz atmanız gerekecektir.
·        Duşa kabin alacağınız zaman kapılarının ne tarafa açılacağı, sürgülü veya açılır kanat olması sizin elinizdedir. Bunu banyonuza göre ayarlayabilir ve muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz.
·        Duşa kabin tercih ederken kolay bir şekilde temizlenen duşa kabinleri tercih etmelisiniz
·        Duşa kabin alırken mutlaka garantili olmasını göz önünde bulundurmalısınız.TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 500-800 TL ARASI

TEKNESİZ CAM DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 800-1200 TL ARASI

Duşa kabin camı patlaması neden olur?


Son zamanlarda duşa kabin cam patlamalarını sürekli duymuşsunuzdur. Duşa kabin patlamasının aslında birçok sebebi vardır. Duşa kabinler birçok sebebe bağlı olarak patlayabilirler. Büyük oranla duşa kabin de meydana gelen patlamanın sebebi kalitesiz malzemelerden duşa kabin yapılmış olmasıdır. Kalitesiz malzemeler zamanla aşınır ve camların patlamasına sebep olur. Bu sebeple duşa kabin yaptırmadan evvel malzemelerin mutlaka kaliteli olup olmadığına bakmalısınız. Duşa kabin camı patlaması size de zarar verebilir. Bu sebeple sağlık açısından mutlaka kaliteli malzemelerden üretiminin yapılması büyük önem taşımaktadır. Kaliteli ve patlaması en alt seviyede olan temper camları duşa kabin yaptırırken tercih edebilirsiniz. Temper camlar diğer camlara oranla daha kalitelidir ve patlama seviyesi daha düşüktür. Aynı zamanda patlama olsa bile camların kesiciliği daha düşüktür. Duşa kabinlerinizin patlamamasını istiyorsanız 5mm temper cam tercih etmelisiniz. Bu cam türü kolay kolay patlamayacaktır. Duşa kabin tercihlerinizde mutlaka güvenilir kişileri tercih edip kaliteli malzemeleri kullandığından emin olduktan sonra duşa kabin yaptırmalısınız.

Duşakabin slikonu


Duşa kabin silikonu duşa kabin montajında kullanılan bir üründür. Bu ürünün içerisinde solvent yer almaz.  Anti bakteriyel özelliği bulunur.  Duşa kabin montajında kullanılır ve suyu sızdırmayan özelliği vardır.  Yapışılır durumu üst seviyededir. Duşa kabinin ara kısmında boşluk oluştuğunda oradan su geçmemesi için tercih edilir.  Bu silikon sadece duşa kabinlerde değil küvetlerin arasında bulunan boşluklar içinde kullanılmaktadır. Amaç boşluklardan su geçmesini engellemektir. Duşa kabin silikonu da boşluklardan su geçmesini engeller.  Duşa kabin silikonu uzun süre kullanılabilir. Hiçbir şekilde bozulmaz. Sıcak veya soğuktan etkilenmez. Kimyasal içerikli ürünlere karşı son derece dayanıklıdır. Rengi değişmez ve kırılmaz.  Bazı silikonların rengi değişip siyahlaşabilir. Fakat duşa kabin silikonu eğer kaliteli ise rengi değişmez ve bozulmaz.
Duşa kabin silikonunun su geçirmez özelliği vardır. Bu sebeple duşa kabinlerde bulunan boşluklar duşa kabin silikonu ile doldurulmalıdır. Oda sıcaklığında 18 aya kadar kalabilir. Duşa kabin silikonunda Bozulma meydana gelmez. Fakat ağzı açıldıktan sonra kısa zaman içerisinde kullanılması önerilir.