Site Rengi

GOLD SERİ ALTIN DUŞAKABİN

1.604
2200TL 1200TL-2000TL
İndirimli Ürün
<h2>GOLD SERİ ALTIN DUŞAKABİN</h2>

Gold Serisi Duşa kabin

Sarı duşa kabin zarafet düşkünü ve banyosunun şık bir görünüme sahip olmasını isteyen kişiler tarafından tercih edilir.  Sarı profilli duşa kabin ortamın daha ferah ve şık göz alıcı görünmesini sağlar. Aynı zamanda sarı desenli duşa kabinler ile banyonuzu dekore ettiğinizde modern bir görüntüyü de ortaya çıkaracaksınız fakat bunun için dolaplarınız ve banyonuzda bulunan fayanslarınız birbiri ile mutlaka uyumlu olmalıdır. Birçok çeşit sarı duşa kabin modelleri yer alır. Duşa kabin modelleri kara, oval, dikdörtgen olabilmektedir. bunun içinde banyonuzun boyutu ve genişliğini baz alarak duşa kabin tercihini yapabilirsiniz.

Gold serisi duşa kabinlerin birçok çeşit deseni de mevcuttur. Öncelikle bu duşa kabinleri tercih ederken mutlaka banyonuzun dizaynını göz önünde bulundurmalısınız.  Firmamız istediğiniz tarz ve modelleri gold serisi duşa kabinleri tasarlamaktadır.  Ürünlerimize her zaman garanti vermekteyiz. Duşa kabin camları 5 mm olarak tasarlanıp yapılır. Her zaman kaliteli hizmet sunmak için ekip olarak çalışma sağlamaktayız. Eğer parça temini veya değişimi yapılması gerekiyorsa firmamız bu sorunu da üstlenecek ve sizlere yardımcı olacaktır.

Ürün Özellikleri
  • 4mm-5mm Tamperli cam seçenekleri.
  • Paslanma garantili profil seçeneği
  • 50 Adet cam deseni seçeneği
  • Antibakteriyel Duşakabin Slikonu
  • Profesyonel Montaj Ekibi
  • Türkiye’nin 81 iline kargo imkanı.
  • Desen garantisi
  • Akrilik darbe karşı garantili duş teknesi
  • Meyilli duş teknesi sayesinde zemininize bağılı olmaksızın kendiliğinden giderlidir.
Ürün Görselleri

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Temperli duşakabin (Temperlenmiş Cam) Nedir?

Bir diğer adı güçlendirilmiş cam ya da güvenlik camı olan bu cam çeşitleri, normal camlara kıyasla kırılmaya daha fazla dayanıklıdır. Normal camlar kırılma sonrası keskin parçacıklara ayrılıp yaralanmalara neden olabilir. Temperli camlar ise kırıldıklarında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılırlar. Bundan dolayı yaralanma riski en aza indirgenmiş olur. Temperli camlar, eşit kalınlıktaki normal camlara göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklıdır. Isıya dayanıklılığı da normal camlara göre daha fazladır.

Paslanmaz duşakabin profili hakkında

Paslanmaz özelliğe sahip olan çeliklere paslanmaz profil adı verilir. Çelik ve krom alaşımları ile elde edilen paslanmaz profiller çeliğin şekil verilerek kullanılabilmesine olanak tanır. Çeliğin şekil verilmiş hali çoğu sektörde direkt olarak kullanılabildiği için büyük bir kolaylık sağlar.

Tamper cam kalınlık bilgileri

4MM Cam Duşakabin fiyatları 
5MM Cam Duşakabin fiyatları
6MM Cam Duşakabin fiyatları

Duşakabin fiyatı hakkında


MİKA DUŞAKABİN+ DUŞTEKNESİ DAHİL 1000-1400 TL FİYATI ARASI

CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL 1200-1900 TL FİYATI ARASI

BOY MENTEŞELİ CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL FİYATI 1600-2900 TL ARASI


TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 500-800 TL ARASI

TEKNESİZ CAM DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 800-1200 TL ARASI

Ürünle İlgili Kampanyalar
Fiyat Bilgisi hakkında;

Ürünlerimiz ölçü ebatlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Sizlere daha iyi fiyat ve bilgi verebilmemiz adına aşağıda belirttiğimiz firma adresine whatsapp veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu
[contact-form-7 id="108" title="Sipariş"]