Site Rengi

Duşakabin Küvet ve Tekne Modellerimiz

905
599 TL 400TL-900TL
Duşakabin Küvet ve Tekne Modellerimiz

Duş teknesi

Duş teknesi, banyoya yerleştirilen zeminden 4,5 cm yüksek olan malzemelerdir. Genel olarak küçük yapıya sahip olan banyolarda duş teknesi tercih edilir. Duş teknesi; seramik, kompozit, çelik ve akrilik malzemelerden üretilir. Bu malzemelerinde kendine ait avantajları vardır. Akrilik diğer malzemelere oranla daha ekonomiktir. Çelik, diğer malzemeler ile kıyaslandığında daha dayanıklı ve sağlam olmaktadır. Seramik ise, temizliği son derece basit ve aynı zamanda sağlam bir malzemedir. Kompozitin de birçok çeşidi bulunur. Aynı zamanda sağlam ve çok fazla tercih edilen malzemelerdendir.

Duş teknelerinin de birçok çeşidi bulunur. Bunlar kare duş teknesi, dikdörtgen duş teknesi, köşe duş teknesidir. Kare yapıya sahip olan duş tekneleri genel olarak ufak banyolarda tercih edilir. Bunun sebebi banyonun daha geniş ve güzel görünmesidir. Eğer banyonuzda bir köşe var ise o köşeyi duşa kabin teknesi ile değerlendirebilirsiniz. Köşe duş tekneleri o tarz yerleri olanlar için son derece idealdir. Dikdörtgen duş tekneleri ise genelde geniş yapılı banyona sahip olan kişiler tarafından tercih edilir. Bu tarz duş tekneleri ortamın güzel görünmesini sağlar.

Ürün Özellikleri
  • AKRİLİK DUŞ TEKNESİ DARBELERE KARŞI ÖMÜR BOYU GARANTİLİDİR.
  • KAYGANLIK HİSSİ VERMEZ.
  • BANYO ZEMİNİNE BAĞILI KALMAKSIZIN KENDİLİĞİNDEN SU MEYİLİDİR.
  • BANYONUZA ÖZEL DUŞ TEKNESİ SEÇENEKLERİ VE MODELLERİ.
Ürün Görselleri

Banyonuza özel ölçüde duş teknesi imkanı vermekteyiz . Duş teknenize özel duşakabin imalatı yapmaktayız keşif sonrası banyonuza özel duş teknesi önerisi sonrası kısa süre içerisinde montaj yapıyoruz.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Banyoma özel duş teknesi yapabilir miyim ?

Elbette bu imkanı vermekteyiz. Firmamız tarafından istediğiniz ölçüde duşakabin, duş teknesi imalatı yapıyoruz.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Fiyat Bilgisi hakkında;

Ürünlerimiz ölçü ebatlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Sizlere daha iyi fiyat ve bilgi verebilmemiz adına aşağıda belirttiğimiz firma adresine whatsapp veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu
[contact-form-7 id="108" title="Sipariş"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.