Site Rengi

Teknesiz Desenli 4mm-5mmDuşakabin

1.788
2200TL 1900TL
İndirimli Ürün
Teknesiz  Desenli  4mm-5mmDuşakabin

Duş Teknesiz Desenli Duşa kabin

Duş teknesiz duşa kabinler direkt olarak yere monte edilir ve duş teknesine ihtiyaç duyulmaz. Banyonun daha estetik bir görünüme sahip olmasını isteyen kişiler tarafından duş teknesiz duşa kabinler tercih edilmektedir. Aynı zamanda sağlık açısından duş teknesiz duşa kabinlerin daha sağlıklı ve hijyenik olduğu bilinir. Eğer dar ve ufak yapıya sahip bir banyonuz var ise duş teknesiz duşa kabin modellerini inceleyebilirsiniz. Bu modeller ortamın geniş ve parlak görünmesini sağlayacaktır. Duş teknesiz duşa kabin fiyatları diğer duşa kabinlere oranla daha ekonomiktir. Birçok çeşit duş teknesiz duşa kabin deseni mevcuttur. Bunun banyonuza göre belirlemelisiniz. Mutlaka renkler ve desenler banyonuz ile uyumlu olmalıdır. Aksi halde ortaya kötü görüntü çıkabilir.

Firmamız duş teknesiz desenli duşa kabinleri kaliteli bir şekilde üretmektedir.  Camlarımızda her zaman 5mm tamber tercih edilir. Kaliteden ödün hiçbir zaman vermeyiz. Her ürünümüze garanti veriyoruz ve yaşanacak olumsuzluklara karşı sizin mağdur olmanızı engelliyoruz.

Ürün Özellikleri
  • 4mm-5mm Tamperli cam seçenekleri.
  • Paslanma garantili profil seçeneği
  • 50 Adet cam deseni seçeneği
  • Antibakteriyel Duşakabin Slikonu
  • Profesyonel Montaj Ekibi
  • Türkiye’nin 81 iline kargo imkanı.
  • Desen garantisi
Ürün Görselleri

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Temperli duşakabin (Temperlenmiş Cam) Nedir?

Bir diğer adı güçlendirilmiş cam ya da güvenlik camı olan bu cam çeşitleri, normal camlara kıyasla kırılmaya daha fazla dayanıklıdır. Normal camlar kırılma sonrası keskin parçacıklara ayrılıp yaralanmalara neden olabilir. Temperli camlar ise kırıldıklarında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılırlar. Bundan dolayı yaralanma riski en aza indirgenmiş olur. Temperli camlar, eşit kalınlıktaki normal camlara göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklıdır. Isıya dayanıklılığı da normal camlara göre daha fazladır.

Paslanmaz duşakabin profili hakkında

Paslanmaz özelliğe sahip olan çeliklere paslanmaz profil adı verilir. Çelik ve krom alaşımları ile elde edilen paslanmaz profiller çeliğin şekil verilerek kullanılabilmesine olanak tanır. Çeliğin şekil verilmiş hali çoğu sektörde direkt olarak kullanılabildiği için büyük bir kolaylık sağlar.

Tamper cam kalınlık bilgileri

4MM Cam Duşakabin fiyatları 
5MM Cam Duşakabin fiyatları
6MM Cam Duşakabin fiyatları

Duşakabin fiyatı hakkında


MİKA DUŞAKABİN+ DUŞTEKNESİ DAHİL 1000-1400 TL FİYATI ARASI

CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL 1200-1900 TL FİYATI ARASI

BOY MENTEŞELİ CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL FİYATI 1600-2900 TL ARASI


TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 500-800 TL ARASI

TEKNESİZ CAM DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 800-1200 TL ARASI

Ürünle İlgili Kampanyalar
Fiyat Bilgisi hakkında;

Ürünlerimiz ölçü ebatlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Sizlere daha iyi fiyat ve bilgi verebilmemiz adına aşağıda belirttiğimiz firma adresine whatsapp veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu
[contact-form-7 id="108" title="Sipariş"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.