Site Rengi

DAR ALANLARA ÖZEL KATLANIR DUŞAKABİN

1.803
2200TL 700TL-1200TL
İndirimli Ürün
DAR ALANLARA ÖZEL KATLANIR DUŞAKABİN

Katlanır Duşa kabin

Katlanır duşa kabin genellikle dar alanlar için tercih edilen duşa kabin sistemlerinden biridir. Banyonuz dar bir yapıya sahip ise mutlaka katlanır dışa kabinleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Böylelikle ortamın daha geniş görünmesine sebep olacaksınız.  Katlanır duşa kabin çok dar olan banyolarda geniş bir görünüm kazandırır. Bunun için ise banyosu dar olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Katlanır duşa kabinler sizin isteğinize göre sağ tarafa veya sol tarafa kapanabilmektedir.  Yer kaplamayan özelliği ile bilinen katlanır duşa kabinlerin camları, 4mm kalınlığında olmaktadır. Bu duşa kabinlerinde birçok çeşit desen ve çeşidi bulunmaktadır. Banyonuzun dekorasyonuna bağlı olarak katlanır duşa kabinlerinizi ona göre tercih edebilirsiniz.

Günümüzde artık banyolar küçük bir şekilde yapılmaktadır. Bu küçük olan banyolara katlanır duşa kabin konulur. Bunun amacı duşa kabinin yer kaplamaması ve banyonun olduğundan geniş gözükmesidir. Aynı zamanda bu sadece evlerde değil birçok otellerde de katlanır duşa kabin tercih edilir.  Katlanabilir duşa kabinler 70-110 cm aralığında tasarlanıp yapılmaktadır. Firmamız katlanabilir duşa kabin tercihlerinizde her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırdır.  Firmamız, katlanabilir tamperli cam kullanmaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerimize belli bir süre garanti verip sizlerin mağdur olmasını önlemekteyiz.  Eğer ileriki zamanlarda parça değişimi yapılması gerekiyorsa firmamız bunu da üstlenmekte ve parça değişimin temin edecek bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ürün Özellikleri
  • 4mm Tamperli cam.
  • Paslanma garantili profil seçeneği
  • 50 Adet cam deseni seçeneği
  • Antibakteriyel Duşakabin Slikonu
  • Profesyonel Montaj Ekibi
  • Türkiye’nin 81 iline kargo imkanı.
  • Desen garantisi
  • Akrilik darbe karşı garantili duş teknesi
  • Meyilli duş teknesi sayesinde zemininize bağılı olmaksızın kendiliğinden giderlidir.
Ürün Görselleri

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Temperli duşakabin (Temperlenmiş Cam) Nedir?

Bir diğer adı güçlendirilmiş cam ya da güvenlik camı olan bu cam çeşitleri, normal camlara kıyasla kırılmaya daha fazla dayanıklıdır. Normal camlar kırılma sonrası keskin parçacıklara ayrılıp yaralanmalara neden olabilir. Temperli camlar ise kırıldıklarında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılırlar. Bundan dolayı yaralanma riski en aza indirgenmiş olur. Temperli camlar, eşit kalınlıktaki normal camlara göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklıdır. Isıya dayanıklılığı da normal camlara göre daha fazladır.

Paslanmaz duşakabin profili hakkında

Paslanmaz özelliğe sahip olan çeliklere paslanmaz profil adı verilir. Çelik ve krom alaşımları ile elde edilen paslanmaz profiller çeliğin şekil verilerek kullanılabilmesine olanak tanır. Çeliğin şekil verilmiş hali çoğu sektörde direkt olarak kullanılabildiği için büyük bir kolaylık sağlar.

Tamper cam kalınlık bilgileri

4MM Cam Duşakabin fiyatları 
5MM Cam Duşakabin fiyatları
6MM Cam Duşakabin fiyatları

Duşakabin fiyatı hakkında


MİKA DUŞAKABİN+ DUŞTEKNESİ DAHİL 1000-1400 TL FİYATI ARASI

CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL 1200-1900 TL FİYATI ARASI

BOY MENTEŞELİ CAM DUŞAKABİN+DUŞTEKNESİ DAHİL FİYATI 1600-2900 TL ARASI


TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 500-800 TL ARASI

TEKNESİZ CAM DUŞAKABİN MODELLERİ FİYATI 800-1200 TL ARASI

Ürünle İlgili Kampanyalar
Fiyat Bilgisi hakkında;

Ürünlerimiz ölçü ebatlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Sizlere daha iyi fiyat ve bilgi verebilmemiz adına aşağıda belirttiğimiz firma adresine whatsapp veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu
[contact-form-7 id="108" title="Sipariş"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.