Site Rengi

Bakırköy Duşakabin

1.296
Bakırköy Duşakabin

Bakırköy Duşakabin

Firmamız, İstanbul ilinin Bakırköy ilçesine hafta içi her gün montaj servisi yapan elemanlarını gönderme kapasitesine sahiptir. Hafta içi her gün bize ulaşabilir ve bu hizmetimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Banyonuza duşla kabin yaptırmak istiyorsanız öncelikle bizi aramanız ve banyo ölçülerinizi aldırmanız gerekecektir. Bütün bu hizmetlerimizden faydalanmak için bize 0543 209 23 11 Numaramızdan ulaşım sağlayarak müşteri temsilcimize almak istediğiniz hizmeti belirtebilirsiniz. Hafta içi her gün sizlerin hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Ekiplerimiz kendine güvenen ve işini bilirkişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile bizden hizmet alabilirsiniz.

Duşa kabin fiyatlarımız duşa kabinlerin ölçülerine göre değişiklik gösterir. Tam olarak fiyat hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi aramalısınız. Bizi aradığınızda keşif işlemini yapan arkadaşlarımız adresinize gelecek ve ölçü alacaklardır. Eğer ortalama fiyat hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız duşa kabin ölçülerini kendiniz alıp bizi aramanız yeterlidir. Bizi aradığınızda firmamızda bulunan yetkili kişiler sizleri fiyat hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirecektir. Ya da banyonuzun fotoğrafını bize çekip watsapp üzerinden atabilirsiniz. Bizlere watsapp üzerinden fotoğraf yolladığınızda kısa zaman içerisinde size dönüş yapıp fiyat hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

Bakırköy de servis hizmeti verdiğimiz semt ve mahalleler

Firmamız Bakırköy de bulunan semt ve mahallere hafta içi her gün hizmet vermektedir. Sizlere ne iyi ve kaliteli hizmeti sunma kapasitesine sahibiz ve kendimizi geliştirmek için her gün çaba göstermekteyiz. Bu sektörde adımızdan sürekli bahsettirmemizin sebebi müşterilerimize karşı olan hassasiyetimizdir. Bunun için sürekli uğraş verdik vermeye de devam edeceğiz. Hizmetimizden yararlanmak için bize telefon numaramızdan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Firmamızın her zaman prensipleri vardır ve bu doğrultuda hareket etmektedir. Şimdi sizlere Bakırköy de servis hizmeti verdiğimiz semt ve mahallelerden bahsedelim. İşte Bakırköy de servis hizmeti verdiğimiz semt ve mahalleler aşağıdaki gibidir.

• Ataköy1.Kısım Mahallesi
• Ataköy2-5-6.Kısım Mahallesi
• Ataköy3-4-11.Kısım Mahallesi
• Ataköy7-8-9-10.Kısım Mahallesi
• Atatürk Havalimanı (Ahl)
• Basınköy Mahallesi
• Cevizlik Mahallesi
• Kartaltepe Mahallesi
• Osmaniye Mahallesi
• Sakızağacı Mahallesi
• Şenlik Mahallesi
• Yenimahalle Mahallesi
• Yeşilköy(Şevketiye) Mahallesi
• Yeşilyurt Mahallesi
• Zeytinlik Mahallesi
• Zuhuratbaba Mahallesi

Firmamız senelerdir bu sektörde yer almakta ve işlerine son sürat devam etmektedir. Firmamızdan çalışan ekiplerimiz kaliteli ve en üst seviyede hizmet veren kişilerden oluşmaktadır. Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak bu işi ilerletmekteyiz. Firmamız sizlere ücretsiz keşif hizmetini de vermektedir. Ürünlerin net bir şekilde ölçümünün yapılması gerekmektedir. bu sebeple bazı kişiler online sipariş vermekte ve telefonda ölçü belirtmektedir. Firmamızda bulunan ekiplerimizin mutlaka tam ölçüyü alması gerekir. Bu sebeple ücretsiz keşif işlemimizden yararlanıp ölçünüzü tam olarak aldırabilirsiniz. Dilediğiniz tarz ve büyüklükte banyonuza duşa kabinler yapmaktayız. Çünkü duşa kabinlerin imalatını kendimiz yaptığımız için birçok çeşit banyoya uygun duşa kabinleri yapıyoruz. Fakat duşa kabin teknesi ve küvetleri her zaman standart olmaktadır. Bu sebeple kişinin isteğine göre duşa kabin teknesi ve küvetlerini üretmiyoruz. Duşa kabin hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaştığınızda müşteri temsilcimize bağlanacak ve gerekli hizmeti anında alacaksınız. Ürünlerimizin ise iki sene boyunca garantisi vardır. iki sene boyunca herhangi bir olumsuzluk görürseniz bize ulaşabilir ve ücretsiz hizmetimizden kısa zaman içerisinde yararlanabilirsiniz.